Rezultati dečki

 

KICK 1 DEČKI 2015/2016

Result header result ŠENTJUR I. KROG RADOVLJICA II. KROG CELJE III. KROG ŠENTJUR IV. KROG  
Ime in priimek Klub Št. točk Št. točk Št. točk Št. točk Skupno št. točk
FRANC ANTLOGA TIFENGRABER TKD AHAC ŠENTJUR 5 5
ZEN HRIBERŠEK TKD AHAC ŠENTJUR 3 3
LOVRO MAHOR SUN BRASLOVČE 3 3
VID DOBNIK SKALA VELENJE 3 3
JAN KIMOVEC CAPL BVFC SHONY 3 3
SVIT LESKOVŠEK TKD AHAC ŠENTJUR 3 3
GABRIEL DUJIĆ ŠD ŠLANDER 3 3
GABRIEL DUJIĆ SUN BRASLOVČE 3 3
KRISTJAN MUŽDEKIĆ BVFC SHONY 2 2
MIHA VERANIČ KBV MARGUČ 2 2
ŽAN ZAJEC BVFC SHONY 2 2
ALEKSEJ JUGOVIĆ ORIENT 2 2
ANEJ KOTNIK SUN BRASLOVČE 2 2
TINE MARGUČ KBV MARGUČ 2 2
ILAN IMANOVIČ SUN BRASLOVČE 2 2
MAKS MARGUČ KBV MARGUČ 2 2
ALEX VINTER BVFC SHONY 1 1
LEON GOLEŽ ŠD SLAVKO ŠLANDER 1 1
ŽAN MEH SKALA VELENJE 1 1
MARK ŠTAMPE HYONG 1 1
JAKA BANOVŠEK HYONG 1 1
DANIJEL KUNŠEK BVFC SHONY 1 1
ANŽE BELE OCEPEK SUN BRASLOVČE 1 1
TILEN KOMAC RADOVLJICA 1 1
DANI MUSIĆ ŠD SLAVKO ŠLANDER 1 1
ANŽE AVŠIĆ BVFC SHONY 1 1
VID MUZEL HYONG 1 1
LOVRO DOBRAVNIK RAMŠAK SKALA VELENJE 1 1

Rang lista KICK 1 DEČKI 2015/2016

Rang Ime in priimek Klub
1 FRANCI TIFEGRABER TKD AHAC ŠENTJUR
2 ZEN HRIBERŠEK TKD AHAC ŠENTJUR
2 LOVRO MAHOR SUN BRASLOVČE
2 VID DOBNIK SKALA VELENJE
2 JAN KIMOVEC CAPL BVFC SHONY
2 SVIT LESKOVŠEK TKD AHAC ŠENTJUR
2 GABRIEL DUJIĆ ŠD ŠLANDER
2 GABRIEL DUJIĆ SUN BRASLOVČE

KICK 2 DEČKI 2013/2014

Result header result ŠENTJUR I. KROG RADOVLJICA II. KROG CELJE III. KROG ŠENTJUR IV. KROG  
Ime in priimek Klub Št. točk Št. točk Št. točk Št. točk Skupno št. točk
URH STOJAN TKD AHAC ŠENTJUR 5 5
NEJC CARČ KRAJNC DRAGON 3 3
AILAN MAŠIĆ ORIENT 3 3
ALEX LAMUT KBV MARGUČ 3 3
JAN PRELOŽNAK KBV MARGUČ 3 3
LUKA TAJNŠEK SUN BRASLOVČE 3 3
ŽIGA FRECE ŠD ŠLANDER 3 3
ANEJ GRENKO SUN BRASLOVČE 3 3
TJAŽ BASLE SUN BRASLOVČE 3 3
ADAM DIZDAREVIĆ ŠKORPIJON LJUBLJANA 2 2
ANEJ HOTKO BVFC SHONY 2 2
JAKOB ALEKSANDER MATIČ ORIENT 2 2
SVEN JERNEJC HYONG 2 2
JAKA FEVŽER KBV MARGUČ 2 2
TILEN POGOREVC SUN BRASLOVČE 2 2
MATEJ ZAGMAJSTER BVFC SHONY 2 2
AŽBE HOTKO BVFC SHONY 2 2
LEON DUJMOVIČOMRZEL BVFC SHONY 2 2
JAKOB FILIP ŠKERLAK KBV MARGUČ 1 1
MARK SEVŠEK KBV MARGUČ 1 1
URH DOBNIK SKALA VELENJE 1 1
TJAŽ MEH SKALA VELENJE 1 1
LEON KUNŠT TKD AHAC ŠENTJUR 1 1
JAKOB VIMPOLŠEK BVFC SHONY 1 1
TIM PONGRAČIČ KBV MARGUČ 1 1
ADAM TODOVSKI ŠMAJDEK HYONG 1 1
NIK KOŠENINA SUN BRASLOVČE 1 1
LIAM TURKOVIČ DRAGON 1 1
ERAZEM BREGAR RADOVLJICA 1 1

Rang lista KICK 2 DEČKI 2013/2014

Rang Ime in priimek Klub
1 URH STOJAN TKD AHAC ŠENTJUR
2 NEJC CARČ KRAJNC DRAGON
2 AILAN MAŠIĆ ORIENT
2 ALEX LAMUT KBV MARGUČ
2 JAN PRELOŽNAK KBV MARGUČ
2 LUKA TAJNŠEK SUN BRASLOVČE
2 ŽIGA FRECE ŠD ŠLANDER
2 ANEJ GRENKO SUN BRASLOVČE
2 TJAŽ BASLE SUN BRASLOVČE

KICK 3 DEČKI 2011/2012

Result header result ŠENTJUR I. KROG RADOVLJICA II. KROG CELJE III. KROG ŠENTJUR IV. KROG  
Ime in priimek Klub Št. točk Št. točk Št. točk Št. točk Skupno št. točk
ALEX MEDIĆ ŠKORPIJON LJUBLJANA 5 5
VENO VUČINA SKALA VELENJE 3 3
AJUB ABDULKHAZIRET DRAGON 3 3
ANTONIO HAMZOVSKI ŠD ŠLANDER 3 3
MARK SRŠEN HYONG 3 3
TJAN GROBOVŠEK TKD AHAC ŠENTJUR 3 3
ŽIGA KREMŽAR ŠD ŠLANDER 3 3
NIK BISTROVIĆ ORIENT 3 3
MIHA JAMNIŠEK HYONG 2 2
DOMINIK GONČIN ORIENT 2 2
LAN VIDMAR HYONG 2 2
MARTIN FLORJAN SUN BRASLOVČE 2 2
MARTIN PEVEC SUN BRASLOVČE 2 2
LUKAS LESKOVŠEK TKD AHAC ŠENTJUR 2 2
BRUCE MARTIN FLIS SUN BRASLOVČE 2 2
SEAN KOSTIČ SKALA VELENJE 2 2
MATIJA ŽUPANC BVFC SHONY 1 1
NAL PONGRAČIČ KBV MARGUČ 1 1
HANAN BOŠNJAKOVIĆ ŠD ŠLANDER 1 1
USMAN DINMUKHAMETULY DRAGON 1 1
ŽIGA KOŠTOMAJ TKD AHAC ŠENTJUR 1 1
MATEO KOVAČIĆ ŠD ŠLANDER 1 1
DAVID KOMAC RADOVLJICA 1 1
AJDIN VELAGIĆ TKD AHAC ŠENTJUR 1 1
TIMOTEJ SIMONIČ TKD AHAC ŠENTJUR 1 1
TILEN KOLETNIK SKALA VELENJE 1 1
ŽAN KOLETNIK SKALA VELENJE 1 1
SAMO TAJNŠEK SUN BRASLOVČE 1 1
TOBY STAROVERSKI RADOVLJICA 1 1
LAN VODOŠEK SKALA VELENJE 1 1
DAVID BUKOVEC ŠKORPIJON LJUBLJANA 1 1
JONA HORVAT BVFC SHONY 1 1

Rang lista KICK 3 DEČKI 2011/2012

Rang Ime in priimek Klub
1 ALEX MEDIĆ ŠKORPIJON LJUBLJANA
2 VENO VUČINA SKALA VELENJE
2 AJUB ABDULKHAZIRET DRAGON
2 ANTONIO HAMZOVSKI ŠD ŠLANDER
2 MARK SRŠEN HYONG
2 TJAN GROBOVŠEK TKD AHAC ŠENTJUR
2 ŽIGA KREMŽAR ŠD ŠLANDER
2 NIK BISTROVIĆ ORIENT

KICK 4 DEČKI 2009/2010

Result header result ŠENTJUR I. KROG RADOVLJICA II. KROG CELJE III. KROG ŠENTJUR IV. KROG  
Ime in priimek Klub Št. točk Št. točk Št. točk Št. točk Skupno št. točk
FILIP JEVŠNIK LORGER TKD AHAC ŠENTJUR 5 5
BRAD FLIS SUN BRASLOVČE 3 3
ENIS HADŽIĆ TKD AHAC ŠENTJUR 3 3
ALIN POCAJT ŠD ŠLANDER 3 3
MATEVŽ BASLE SUN BRASLOVČE 3 3
JAKA PIRC TKD AHAC ŠENTJUR 2 2
GAŠPER POTOČNIK RADOVLJICA 2 2
URBAN POGOREVC SUN BRASLOVČE 2 2
BOBAN HAMZOVSKI ŠD ŠLANDER 1 1
NIK GROZINA BVFC SHONY 1 1
JAN ŠTOLFA ŠD ŠLANDER 1 1
ANEJ ŽOLNIR HYONG 1 1
LOVRO ZORKO BVFC SHONY 1 1
ALJAŽ KRANJČAN TKD AHAC ŠENTJUR 1 1
GAL JUS HYONG 1 1

Rang lista KICK 4 DEČKI 2009/2010

Rang Ime in priimek Klub
1 FILIP JEVŠNIK LORGER TKD AHAC ŠENTJUR
2 BRAD FLIS SUN BRASLOVČE
2 ENIS HADŽIĆ TKD AHAC ŠENTJUR
2 ALIN POCAJT ŠD ŠLANDER
 
 
 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.